יום ג', טז’ בשבט תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת מרחבים כיתתיים מרחבים מקצועיים חדר מורים יצירת קשר
אחרי תקופה מאומצת של למידה מרוכזת ומבחנים, הכוללת יום מרתון של ארבע שעות למידה, היום תלמידי שכבה ח נהנו מ יום שיא במתמטיקה לקראת חנוכה. תלמידי 'לקראת חמש' משכבה ט הפעילו את התחנות השונות ותלמידי שכבה ח פתרו חידות חנוכה, מבוכים בפונקציה קווית חיפשו משולשים חופפים ברחבי בית הספר וקיבלו משימות שונות כסיכום הנושאים הנלמדים. כל הכבוד לתלמידי שכבה ט מקבוצת 'לקראת חמש' ולתלמידי שכבה ח' על שיתוף הפעולה. תודה גם לכם ההורים על כל הפינוקים לילדים ביום שלישי בו היה יום למידה מרוכז. חנוכה שמח לכולם מצוות מתמטיקה.
קרא עוד...
קרא עוד...
סיור סליחות חטיבת "לבונה" ביום ג' תשרי 12/9/18 יצאו לסיור סליחות בירושלים תלמידי החטיבה, ע"פ המסלולים הבאים: שכבה ז': משכנות שאננים, הר ציון, קבר דוד, הרובע היהודי, מנהרות הכותל, הכותל המערבי. שכבה ח': הר ציון, קבר דוד, הרובע היהודי, ביה"כ החורבה, הכותל המערבי. שכבה ט': מרכז זראר בכר, נחלאות, רחוב יפו, הרובע היהודי, הכותל המערבי.
קרא עוד...
היום התקיים מפגש מרגש עם הסופרת נאוה מקמל-עתיר, נחשפנו לסיפורה המרתק של סול, עולה חדשה, שסבלה מחרם סול שיתפה את נאוה דרך מכתבים שכתבה במשך שלוש וחצי שנים. הסיפור מתבסס על סיפור אמיתי , את ההמשך ניתן לקרא בספר "מבחן קבלה"
קרא עוד...
קרא עוד...
היום יצאה כיתה ח2 בליווי המורות אילה וגלי לסיור של"ח הראשון שלהם. הסיור היה למקורות הירקון, החל בשמורת תל אפק והסתיים בשמורת מקורות הירקון. בדרך עברנו דרך בריכת הנופרים. התלמידים גילו השתתפות ערה ופעילה במשימות, הם מילאו דו"ח סיור, ענו על כתבי חידה מודפסים וכאלו שנשלחו בדרך הסלולרי בעזרת שלטים בשטח. הקבוצה המנצחת שמצאה ראשונה את האוצר זכתה בחפיסת שוקולד שהוחבאה עבורם.את היום חתמנו בארוחה משותפת עם פיתות שהכנו על הסאג'.
קרא עוד...
מיכא"ל - מיצוי כישורים אישיים למצוינות, היא תכנית ייחודית ובעלת מוניטין רב, שזכתה פעמיים בפרסי הקרן הבין לאומית לחינוך. תכנית מיכא"ל היא תכנית ההעצמה ואסטרטגיות הלמידה הידועה ביותר בישראל, המקנה לתלמידים ולמבוגרים כלים ייחודיים להצלחה בלימודים ובחייהם האישיים מאז שנת 1988 .את התכנית עברו מעל 350 אלף תלמידים ברחבי הארץ. בין הנושאים הנלמדים בתכנית:  טכניקות ושיטות למידה - שיפור הזיכרון, קריאה נכונה ופענוח הנקרא, חשיבה מתמטית, אוצר מילים ודקדוק באנגלית, למידה אפקטיבית למבחנים, מדע מודרני, טכנולוגיה, חדשנות ועוד.  העצמה ופיתוח אישי – פיתוח הדמיון, היצירתיות והריכוז, חיזוק הביטחון העצמי ובאחריות האישית, קבלת החלטות, פיתוח משמעת עצמית, ניהול זמן, חשיבה חיובית, התמודדות עם מצבי לחץ ועוד.
קרא עוד...
קרא עוד...
תכנית מיכא"ל   |  תכנית "מרחב בטוח"   |  תכנית "אמירים" למצטיינים
הודעות להורים
חדשות ועדכונים
למידה בשעת חירום
גלריית תמונות
ברכות ואיחולים
לוח אירועים
לוח בחינות
הנצחה
נאמני תיקשוב
בטיחות ובטחון
התנדבות בקהילה
גלישה בטוחה ברשת
פרטני
זהירות בדרכים
החידון החודשי
טפסים להורדה
חוזר תשלומים
של"ח
מאגר
תכניות